Portrait of lovely girl looking at camera at lesson of drawing

Więcej o kursie

PORTFOLIO JĘZYKOWE I DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Są narzędziami raportowania o postępach dziecka i świadectwem wszystkiego, co dzieje się w realizacji kursu. -Ułatwiają sprawną komunikację między szkołą a rodzicami. Rodzice mogą pomóc w rozwoju dziecka korzystając z udostępnionych im materiałów. -Rodzice są informowani o postępach dziecka, pracach domowych i planowanych wydarzeniach z życia szkoły.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Zależy nam, aby każdy uczeń traktowany był jako indywidualność, tak więc rekrutacja przebiegać będzie w oparciu o dwa główne kryteria – umiejętności oraz wiek. Dzieci przedszkolne kwalifikowane będą do poszczególnych grup z uwzględnieniem wieku, umiejętności językowych oraz rozmowy z metodykiem. Starsi uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjum będą dodatkowo wypełniać test diagnostyczny dostępny na naszej stronie.

EFEKTYWNA NAUKA

Różnorodność materiałów takich jak: tablica interaktywna, obrazki, piosenki, karaoke, teatralizacja, DVD, aktywność ruchowa sprawiają iż dzieci uczą się w szybki i naturalny dla nich sposób. Twoje dziecko będzie się wspaniale bawić, ucząc sie jednocześnie.

Zapisz się na kurs

Imię i nazwisko rodzica (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Wiek dziecka

Wybierz kurs

Uwagi

Umów się na bezpłatną konsultację z metodykiem

Tel.:  534 832 444

e-mail: szkola@ignatki.pl