Wow English! – nauczymy Twoje dziecko angielskiego

 In Uncategorized

Nowy rok szkolny to czas na poważne zmiany! W HiIgnatki wciąż idziemy do przodu i poszerzamy swoją ofertę? Dlaczego? Ponieważ zależy nam na rozwoju dzieci i ich umiejętności językowych. Naszą misją jest wsparcie dla kolejnych pokoleń uczniów, którzy nie doświadczą na własnej skórze bariery językowej, tylko z dużą dozą pewności siebie będą używać angielskiego na co dzień.

Pora na dobry start

Prawdopodobnie każdy z nas kiedyś tego doświadczył – po latach nauki języka potrafimy wiele zrozumieć, znamy na pamięć reguły gramatyczne, ale kiedy przychodzi do rozmowy z obcokrajowcem, w głowie pojawia się pustka. Albo odruch tłumaczenia słowo po słowie każdego zdania i przypominania sobie kolejnych czasów, odmian i zasad.

A gdyby tak… już od małego mieć swobodę w porozumiewaniu się? Nie wiedzieć, co to blokada w głowie? Chłonąć język i używać go w sposób zupełnie naturalny? Nawet jeśli czujemy, że dla nas jest na to za późno (choć nigdy nie jest!), to przed dziećmi jeszcze długa edukacyjna droga. I tylko od nas zależy, czy będą przedstawicielami kolejnego pokolenia wyuczonego gramatyki i słownictwa, które nie potrafi mówić, czy rozwiną skrzydła i doskonale poradzą sobie z wyzwaniami, jakie przygotowało dla nich dorosłe życie.

Wow English! – tutaj się mówi

Nasz nowy sposób na angielski to metoda Wow English, która całkowicie zmienia to, jak mali studenci przyswajają język. Stworzona została z myślą o przedszkolakach i uczniach szkoły podstawowej – w Ignatkach nauczać nią będziemy dzieci w wieku od 4 do 12 lat – i opiera się na najnowszej wiedzy psycholingwistycznej. Z systemu Wow English korzystają instytucje edukacyjne na całym świecie, dlatego cieszymy się, że i my możemy zaoferować go naszym podopiecznym.

Dlaczego pokochaliśmy Wow English? Bo jego twórcy doskonale zdają sobie sprawę, jak ważne jest używanie języka w praktyce. To oznacza, że mówienia uczymy już od pierwszych zajęć i stwarzamy dzieciom takie warunki, by w sposób naturalny podchodziły do komunikowania się. Dzięki temu od pierwszych zajęć są one swobodne, otwarte i zupełnie normalnie traktują to, że aby się porozumieć, trzeba mówić. Bez wielogodzinnego odtwarzania podręczników, za to na luzie, w przyjaznej atmosferze i z wykorzystaniem kreatywnych rozwiązań.

Wow English to metoda, która stawia na aktywną komunikację i naukę przez zabawę – dlatego właśnie tak bardzo przemawia do dzieci. Piosenki, filmy, karty, gry, pieczątki – to tylko niektóre z elementów wykorzystywanych podczas pracy metodą Wow. Najważniejsze pozostaje jednak korzystanie z języka i oswajanie z nim od pierwszych chwil – w taki sposób, by zaciekawić dzieciaki i wciągnąć je do wspólnej nauki i zabawy. Bo właśnie takie podejście jest gwarancją sukcesu w nauczaniu.

Rodzic także ma swoją rolę

Choć w HiIgnatki zapewniamy najlepsze materiały edukacyjne i poświęcamy naszym podopiecznym pełnię uwagi, to nie da się ukryć, że w pierwszych latach zapoznawania z językiem bardzo ważną rolę odgrywają także rodzice. Jak można świadomie wspomóc dziecko? Do tego służą materiały dodatkowe od Wow English!

Rodzicom naszych uczniów zapewniamy wsparcie w postaci aplikacji na telefon oraz dostępu do platformy edukacyjnej. Jeśli jako rodzice chcemy przećwiczyć z dzieckiem treści poznane na zajęciach, możemy to zrobić w prosty i wygodny sposób. Tutaj nie ma przypadkowych materiałów albo zbędnych treści – zależy nam na tym, by poznawanie języka i utrwalanie go było dla dziecka naturalnym procesem. W czasie zajęć pojawiło się nowe zagadnienie? Doskonale! Tak wyposażamy rodziców, by mogli je potem maluchowi przypomnieć. A wspólna nauka przez zabawę to świetny sposób na to, by zacieśniać więzi, dobrze się bawić, a przy tym wartościowo i pomysłowo spędzać czas.

Nauka angielskiego w Ignatkach

Czy jesteś świadomym rodzicem myślącym o przyszłości swojego dziecka? Chcesz stworzyć mu jak najlepsze warunki do rozwoju? Pragniesz ułatwić mu start na edukacyjnej ścieżce, a przy tym mieszkasz w Białymstoku lub okolicach? Jeśli tak, to wspaniale się składa – czekamy na Ciebie w Ignatkach! Z przyjemnością podzielimy się wiedzą i doświadczeniami zbieranymi na przestrzeni kilkunastu lat działalności. Dlaczego? Bo kochamy uczyć dzieci, a dzieci kochają uczyć się u nas! Po prostu.

Zadzwoń Teraz