Co jest dla nas najważniejsze? Twoje dziecko i jego potrzeby! Dlatego misją szkoły językowej HiIgnatki jest zachowanie równowagi pomiędzy trzema kluczowymi elementami: aktywną edukacją, zabawą i rozwojem, bo tylko takie połączenie od lat uważamy za gwarancję sukcesu!

Nasza szkoła w stu procentach dostosowana jest do dzieci, dlatego poświęcamy ogrom uwagi ciekawej i atrakcyjnej formie zajęć, opierając je na mądrej zabawie, projektach plastycznych, tańcu czy śpiewie. 

W swoich działaniach bazujemy na metodzie TPR (Total Physical Response), zachęcającej dzieci do nauki poprzez ruch i aktywne uczestnictwo w zajęciach. Nie zapominamy przy tym o najważniejszym, czyli całkowitym zanurzeniu w języku, które ułatwia naszym podopiecznym swobodne porozumiewanie się i naturalne przyswajanie języka.

Chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się bawiąc i bawiło ucząc? Zapisz je do HiIgnatki!

Najczęściej zadawane pytania.

Dlaczego stawiacie na naukę mówienia?

Polscy uczniowie i studenci wskazują, że tradycyjna szkoła nie uczy ich praktycznego zastosowania języka i że pomimo kilkunastu lat edukacji za sobą, nie są oni w stanie swobodnie porozumiewać się z obcokrajowcami. Wiedząc, że na co dzień nasi uczniowie nie mają możliwości rozwijać tej umiejętności, kładziemy duży nacisk na praktyczne używanie języka podczas naszych zajęć. Dzięki temu dzieci nie mają w sobie blokady przed mówieniem, a przez to dużo łatwiej im się uczy i dużo łatwiej korzysta z angielskiego w codziennych sytuacjach.

Co wyróżnia Was na tle innych szkół?

Przede wszystkim to, że mamy swój indywidualny, sprawdzony na przestrzeni wielu lat program nauczania, który jest doskonale dostosowany do wieku i poziomu naszych uczniów. Dbamy o swobodną atmosferę w grupach, wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz ciekawe materiały dydaktyczne, które urozmaicają zajęcia i wywołują pozytywne emocje. Dzięki nam nauka angielskiego nie kojarzy się z nudą, „wkuwaniem” słówek, narzuconymi schematami i ciężką pracą.

Wiemy, jak uczyć i wiemy, jak robić to dobrze.

Dlaczego powinniśmy zapisać dziecko akurat na angielski?

Choć zdajemy sobie sprawę, że dzieci mają swoje pasje i dla jednych będzie to taniec, dla innych sztuki walki, a dla jeszcze innych piłka nożna, to dobrze wiemy, że znajomość języka angielskiego jest obecnie niezbędna – zarówno w tradycyjnej szkole, jak i na rynku pracy. Umiejętności wyniesione z zajęć w naszej szkole to jednak nie tylko kompetencje językowe, ale też: zwiększona wiara w siebie, dobre odnajdywanie się w grupie, samodyscyplina, umiejętne wykorzystywanie swoich mocnych stron i wiedza na temat zastosowania metod nauki w innych dziedzinach życia.

Gdzie mogę zaczekać na swoje dziecko ?

Do dyspozycji rodziców jest przestronny hol z wygodną sofą oraz pufami.
Bezprzewodowa sieć Wi Fi, ciekawa lektura(nie tylko w języku angielskim?) oraz świeża kawa na pewno umilą czas spędzony w HiIgnatki.

Jak dobierane są grupy ?

Uczniowie przydzielani są do odpowiednich grup na podstawie ewaluacji, którą przeprowadza metodyk.
Uczniowie są w grupach o tym samym poziomie. Później ustalamy wspólnie termin zajęć.

Jak dbacie o jakość nauczania ?

Uczniowie przydzielani są do odpowiednich grup na podstawie ewaluacji, którą przeprowadza metodyk.
Nad jakością naszych zajęć czuwa wykwalifikowany metodyk, który regularnie przeprowadza szkolenia wewnętrzne naszej kadry oraz monitoruje przeprowadzane zajęcia.
Nauczyciele na bieżąco otrzymują informacje zwrotną dotyczącą zajęć. Dzięki temu, możemy na bieżąco ulepszać nasz warsztat pracy.
Rodzice mają możliwość indywidualnych konsultacji z lektorem. Metodyk jest do dyspozycji naszych uczniów 1 raz w tygodniu. Jego zadaniem jest pomoc naszym uczniom

Czy używacie nowoczesnych technologii ?

Doskonale wiemy, że szkoła XXI wieku powinna używać nowoczesnych technologii.
Dlatego każda sala w HiIgnatki wyposażona jest w tablice multimedialną, komputer, bezprzewodowe  Wi Fi, zestawy pomocy naukowych oraz gry planszowe.
Sale są nowe, przestronne i klimatyzowane. Chcemy aby maluszki, starszaki oraz dorośli czuli się u nas jak w domu.

Sprawdźcie czy nam się to udało. Zapraszamy

Czy mogę płacić w ratach ?

Istnieje możliwość opłacenia kursu w nieoprocentowanych ratach

Ile kosztuje kurs ?

Na cenę kursu wpływają następujące czynniki: rodzaj kursu oraz aktualne promocje.
Najlepiej zapytać o wszystkie szczegóły w sekretariacie szkoły 534832444 lub sprawdzić ofertę konkretnego kursu

Kto uczy w HiIgnatki ?

Nasi nauczyciele to dla nas największa wartość. Znajdujemy ludzi, którzy chcą, potrafią i lubią dzielić się swoją wiedzą. A nie jest to umiejętność powszechna. HiIgnatki to wykształceni matematycy oraz angliści.

Nauczyciel na naszych zajęciach jest moderatorem prowadzącym grupę przez problemy. Jego rolą nie jest wyłożenie tematu, nie wolno mu przekazywać wiedzy metodą podawczą- zarówno na zajęciach matematyki jak i angielskiego. Na zajęciach matematyki to dzieci mają myśleć i dochodzić do rozwiązania a nauczyciel ma być przewodnikiem i osobą, która zachęca grupę do mierzenia się z problemem. Natomiast na zajęciach z angielskiego nauczyciel stwarza dogodne sytuacje do jak najczęstszego ćwiczenia mówienia.

Taka rola w grupie dzieci nie jest łatwa. Dlatego dużą wagę przykładamy do rekrutacji i szkolenia nauczycieli. Nasz proces rekrutacyjny, poza rozmową wstępną i weryfikacją wykształcenia, obejmuje również obserwację lekcji prowadzonych przez doświadczonego nauczyciela HiIgnatki oraz metodyka, a następnie poprowadzenie ocenianej lekcji próbnej.

Dopiero wtedy jesteśmy w stanie ocenić potencjał nauczyciela, który zostaje przeszkolony w zakresie metodyki prowadzenia zajęć.

Gdzie znajduje się szkoła ?

Nasza szkoła znajduje się tuż obok Białegostoku.Nasz adres to: Ignatki Osiedle ul.Leśna 1a (2 pietro). Posiadamy własny parking, podjazdy dla wózków oraz winde.

Zadzwoń Teraz