EGZAMIN
ÓSMOKLASISTY

Oswajamy egzamin ósmoklasisty!

Przed Twoim dzieckiem pierwsze wielkie wyzwanie językowe. Czy wiesz, że egzamin ósmoklasisty będzie dużo trudniejszy niż dotychczasowe egzaminy gimnazjalne na poziomie rozszerzonym? To oznacza, że przyszedł czas intensywnej nauki, nadrabiania braków i oswajania formuły egzaminu. Czy Ty i Twoje dziecko jesteście na to gotowi? Niezależnie od tego czy odpowiedź brzmi „tak” czy „nie” – my jesteśmy w stanie pełnej gotowości i w 60 godzin przygotujemy nastoletniego ucznia do zdania egzaminu ósmoklasisty!

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY – SZCZEGÓŁY

✓  Omawiamy formułę egzaminu i dajemy praktyczne wskazówki, jak do niego podejść i jak się do niego uczyć – w naszej placówce, w tradycyjnej szkole oraz w domu.

✓  Działamy w oparciu o podstawę programową, jednocześnie stosując nasze sprawdzone metody, które znacznie ułatwiają przyswajanie języka i przygotowywanie się do egzaminu.

  Po przeprowadzeniu ewaluacji dzielimy uczniów na grupy o zbliżonym poziomie umiejętności, co pozwala na lepsze dopasowanie programu do danej grupy.

  Przeprowadzamy próbne testy, które oswajają z formułą egzaminu.

  Kontrolujemy postępy i dbamy o to, by uczniowie nie zatrzymywali się w procesie nauki.

✓ Wskazujemy braki w wiedzy i wspólnie pracujemy nad tym, by uczniowie byli w pełni przygotowani do czekającego ich egzaminu.

JAKIE UMIEJĘTNOŚCI NABYWA DZIECKO W PROGRAMIE EGZAMIN ÓSMOKLASISTY ?

Potrafi zrozumieć tekst czytany i łatwo odnajduje się w jego treści.
Dobrze rozumie słyszane komunikaty, potrafi „wyłapać” sens każdej wypowiedzi i umie odpowiednio na nie reagować.Jak i obszerne rozprawki.
Potrafi odpowiadać na pytania otwarte.
Wie, jak przekształcić zdanie, przetłumaczyć widziany tekst i odpowiadać na pytania.
Zna formułę egzaminu i ma wprawę w wypełnianiu testów, co sprawia, że nie stresuje się taką formą sprawdzania wiedzy.

Egzamin ósmoklasisty to pierwsze tak duże wyzwanie w życiu Twojego dziecka. Od tego, jak sobie z nim poradzi, zależy jego dalsza ścieżka edukacyjna. Czy otworzą się przed nim drzwi szkoły średniej i wizja zdobycia wyższego wykształcenia? Czy otworzą się przed nim szerokie możliwości rozwoju?

 

Możesz ułatwić swojemu dziecku podejście do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. Wystarczy skorzystać z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia w nauczaniu i przygotowywaniu do egzaminów różnego rodzaju.

Sprawimy, że Twoje dziecko nie będzie bało się rozwiązywania testów na wysokim poziomie. Oswoimy je ze specyficzną formułą egzaminu, pomożemy w nadrobieniu brakującego materiału i nauczymy wszystkiego, co będzie mu niezbędne, by mogło sobie z egzaminem ósmoklasisty doskonale poradzić.

Nie czekaj i pozwól pomóc swojemu dziecku.

Czas trwania

1 razy w tygodniu po 90 min ( 13 – 14 lat )

Liczba zajęć

60 godzin/rok

Koszt

1460 zł
Zadzwoń i zapytaj o aktualne promocje

Dodatkowe korzyści

✓  konsultacje z metodykiem i nadzór metodyczny

✓  dostęp do dziennika on-line

   dostęp do anglojęzycznej biblioteki szkolnej

  angielski sos-bonus w postaci indywidualnych, jednogodzinnych konsultacji ( jedna godzina w roku ) dziecka z metodykiem szkoły

✓   nowość aplikacja class dojo, która daje rodzicom możliwość bezpośredniego kontaktu z nauczycielem i śledzenie postępów dziecka na bieżąco

  dostęp do aplikacji mobilnej wowenglish, która dodatkowo stymuluje naukę angielskiego

płatność w 9 nieoprocentowanych ratach

Najczęściej zadawane pytania.

Dlaczego stawiacie na naukę mówienia?

Polscy uczniowie i studenci wskazują, że tradycyjna szkoła nie uczy ich praktycznego zastosowania języka i że pomimo kilkunastu lat edukacji za sobą, nie są oni w stanie swobodnie porozumiewać się z obcokrajowcami. Wiedząc, że na co dzień nasi uczniowie nie mają możliwości rozwijać tej umiejętności, kładziemy duży nacisk na praktyczne używanie języka podczas naszych zajęć. Dzięki temu dzieci nie mają w sobie blokady przed mówieniem, a przez to dużo łatwiej im się uczy i dużo łatwiej korzysta z angielskiego w codziennych sytuacjach.

Co wyróżnia Was na tle innych szkół?

Przede wszystkim to, że mamy swój indywidualny, sprawdzony na przestrzeni wielu lat program nauczania, który jest doskonale dostosowany do wieku i poziomu naszych uczniów. Dbamy o swobodną atmosferę w grupach, wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz ciekawe materiały dydaktyczne, które urozmaicają zajęcia i wywołują pozytywne emocje. Dzięki nam nauka angielskiego nie kojarzy się z nudą, „wkuwaniem” słówek, narzuconymi schematami i ciężką pracą.

Wiemy, jak uczyć i wiemy, jak robić to dobrze.

Dlaczego powinniśmy zapisać dziecko akurat na angielski?

Choć zdajemy sobie sprawę, że dzieci mają swoje pasje i dla jednych będzie to taniec, dla innych sztuki walki, a dla jeszcze innych piłka nożna, to dobrze wiemy, że znajomość języka angielskiego jest obecnie niezbędna – zarówno w tradycyjnej szkole, jak i na rynku pracy. Umiejętności wyniesione z zajęć w naszej szkole to jednak nie tylko kompetencje językowe, ale też: zwiększona wiara w siebie, dobre odnajdywanie się w grupie, samodyscyplina, umiejętne wykorzystywanie swoich mocnych stron i wiedza na temat zastosowania metod nauki w innych dziedzinach życia.

hand-wmobile
Zadzwoń Teraz