Egzaminy Cambridge

Kursy Cambridge

Kurs przygotowujący do zdania egzaminu Cambridge dla dzieci w wieku 6-12 lat

Ambitny program pozwala w przyjaznej i zabawnej atmosferze doskonalić umiejętności mówienia, pisania, słuchania i czytania po angielsku. Celem kursu jest solidne przygotowanie do sięgnięcia po międzynarodowy certyfikat językowy na poziomie A1-A2, który otrzymasz po zdaniu egzaminów Cambridge Assessment English.

Pragniesz, aby Twoje dziecko osiągnęło w życiu jak najwięcej, mogło poznawać ludzi z całego świata, podróżować i zdobywać wymarzone prace? Masz świadomość, że sięgnięcie po wiele życiowych możliwości stanie się realne, dopiero gdy umiejętności komunikowania się po angielsku będą na wysokim poziomie?

Ścieżka egzaminacyjna Cambridge jest idealnym rozwiązaniem, które pozwala zdobyć wysokie kompetencje komunikowania się po angielsku od najmłodszych lat.

Najważniejsze informacje o kursie

Dlaczego warto zapisać swoje dziecko na kurs przygotowujący do egzaminu Cambridge?

Ambitny i niebanalny program

nasz ambitny program idzie w parze z zabawą, ciekawymi tematami wpasowanymi w zainteresowania dzieci, a także wykorzystuje nowoczesne, wspierające proces zapamiętywania pomoce dydaktyczne,

Nie wiem jak nazwać

kurs pozwala płynnie wchodzić na coraz wyższe poziomy językowe, swobodnie kontynuować ścieżkę edukacyjną, a także zdawać coraz trudniejsze egzaminy i zdobywać certyfikaty Cambridge na wszystkich poziomach

Mówienie w praktyce

zajęcia w praktyczny sposób rozwijają kompetencje językowe na wszystkich płaszczyznach: słuchanie, czytanie, pisanie i przede wszystkim — mówienie,

Pewność siebie

kurs zmniejsza stres podczas wszelkich sytuacji egzaminacyjnych, równocześnie budując pozytywne skojarzenia z procesem egzaminowania. Atutem programu jest wzmacnianie pewności siebie wśród uczniów, dzięki czemu pielęgnują postawę „uda mi się”, „dam radę”,

Struktura Egzaminów

Twoje dziecko od najmłodszych lat zaznajomi się ze strukturą egzaminów językowych, a to znacznie poprawi zdawalność innych egzaminów (np. egzaminu ósmoklasisty czy matury),

Interaktywne materiały

stawiamy na nowoczesne nauczanie, dlatego angażujemy dzieci do czynnego udziału w zajęciach poprzez interaktywne materiały oraz zabawne i kolorowe narzędzia wspierające naukę,

Jesteśmy Cambridge Preparation Centre!

Nasze programy nauczania przygotowują do międzynarodowych egzaminów Cambridge, która są obiektywną miarą jakości nauczania w naszej szkole . W naszej szkole uczniowie mogą zdawać egzaminy na 4 poziomach:

Prep centre logo_RGB

YLE ( CAMBRIDGE ENGLISH QUALIFICATIONS dla YOUNG LEARNERS) są to:

motywujące testy językowe dla najmłodszych, które sprawdzają ich umiejętności językowe i pomagają wytyczyć dalszą ścieżkę rozwoju.

Przystąpienie do egzaminów Cambridge English Qualifications dla najmłodszych daje uczniom wiele korzyści:

 •  uczy pewności siebie i oswaja z sytuacją egzaminacyjną i emocjonalnie,
 •  przygotowuje do bardziej zaawansowanych wyzwań egzaminacyjnych,
 • daje poczucie sukcesu (egzaminu nie można nie zdać, wynik podawany jest procentowo dla każdej sprawności językowej),
 •  uczy koncentracji,
 •  jest obiektywną miarą poziomu językowego na tle grupy wiekowej dziecka,
 •  jest międzynarodowym certyfikatem wydawanym przez uznaną na całym – świecie instytucję,
 • każdy uczeń otrzymuje certyfikat Cambridge English, który pozwala cieszyć się z osiągnięć i jest nagrodą za trud nauki.

Pierwszy z trzech testów Cambridge English Qualifications dla najmłodszych. Zachęca do nauki języka angielskiego i zapewnia pozytywne wrażenia związane z testem językowym. Treści tekstów opierają się na  prawdziwych sytuacjach życiowych, bliskim uczniom.

Co potrafi uczeń przystępujący do egzaminu STARTERS:

 • odpowiadać na krótkie pytania
 • tworzyć krótkie wypowiedzi w języku angielskim
 • rozumie krótkie instrukcje w języku angielskim
 • przeliterować imiona, nazwy własne i podstawowe wyrazy

Kolejny krok dziecka w nauce języka angielskiego po przystąpieniu do testu STARTERS. Jest to doskonały sposób, aby pomóc dzieciom rozwijać znajomość języka i robić dalsze postępy a angielskim. Test MOVERS skupia się na rozwoju umiejętności słuchania, mówienia, czytania i pisania w języku angielskim.

Co potrafi uczeń przystępujący do egzaminu MOVERS:

 •  rozumie proste polecenia
 • przeprowadza podstawowe i krótkie rozmowy
 •  rozumie proste ogłoszenia i instrukcje w języku angielskim
 •  potrafi pisać krótkie notatki i zapiski w języku angielskim

Ostatni z trzech testów Cambridge English Qualifications dla najmłodszych. Jest doskonałym sposobem na pokazanie, że dzieci radzą sobie używanym na co dzień mówionym i pisanym językiem angielskim na poziomie podstawowym. Ma najwyższy poziom zaawansowania spośród trzech egzaminów YLE.

Co potrafi uczeń przystępujący do egzaminu FLYERS:

 •  rozumie proste formy pisane w języku angielskim
 •  porozumiewa się w prostych, codziennych sytuacjach
 •  rozumie krótkie historie w języku angielskim
 • opowiada krótką historię na podstawie obrazków

Jak wyglądają zajęcia?

Fundamentem zajęć jest doskonalenie i rozwijanie najważniejszych kompetencji językowych: słuchania, czytania, pisania i mówienia po angielsku. Z takimi umiejętnościami nasi uczniowie potrafią swobodnie komunikować się po angielsku na poziomach A1-A2.

Choć program jest niezwykle ambitny i faktycznie solidnie przygotowuje do zdania egzaminu Cambridge z sukcesem, zadbaliśmy, by był w 100% dopasowany do potrzeb i zainteresowań dzieci. Mamy interaktywne pomoce dydaktyczne, przyjazne i zabawne materiały edukacyjne, a także liczne gry, które z jednej strony przyjaźnie angażują uczniów do czynnego udziału w zajęciach, a z drugiej pozwalają efektywniej zapamiętywać i skuteczniej zdobywać wiedzę.

Cały kurs zapewnia wszechstronny rozwój umiejętności językowych kursantów, który jest wręcz nieosiągalny dla ich rówieśników. Dzięki temu od najmłodszych lat niwelujemy bariery językowe i otwieramy na swobodne komunikowanie się po angielsku. Nasza zaplanowana ścieżka daje możliwość, aby przystąpić do międzynarodowego egzaminu Cambridge, uzyskać satysfakcjonujący wynik i zdobyć swoje pierwsze międzynarodowe certyfikaty poświadczające znajomość angielskiego na poziomach A1-A2.

Posłuchaj

Co mówią o nas rodzice!

Więcej opinii możesz obejrzeć

Ignatki Centrum Edukacyjne
4.9
Na podstawie 79 opinii
powered by Google
Magdalena IwanowiczMagdalena Iwanowicz
13:00 04 Apr 23
Córki korzystają z lekcji dodatkowego angielskiego w szkole.Zajęcia odbywają się po zajęciach lekcyjnych więc nie muszę się martwić o tracenie czasu na dowóz. A wiadomo czas w dzisiejszych pędzących,czasach to najcenniejsza waluta.Angielski jest uczony świetnym sposobem! Atrakcyjnym i dostosowanym do wieku dziecka.Dziewczyny, czasem nie mogły być na zajęciach,zawsze wtedy był szloch i placz w domu, że Ominął je ulubiony angielski.
pancomikowy kacperpancomikowy kacper
20:42 20 Mar 23
Najlepsze zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnympolecamŻaneta Gogol
Piotr IwanowiczPiotr Iwanowicz
11:51 18 Feb 23
Super miejsce , bardzo miła i profesjonalna kadra dużo atrakcji. Dzieci były na półkoloniach bardzo zadowolone uśmiechnięte i ciężko było je zabrać do domu a to znaczy ze było bardzo dobrze 🙂 polecamy.
Jacek DąbrowskiJacek Dąbrowski
10:24 18 Feb 23
Miła atmosfera,wspaniali nauczyciele,dobra organizacja. Polecam.
js_loader

Zobacz, kto będzie uczył Twoje dziecko

Nasi nauczyciele to dla nas największa wartość. Znajdujemy ludzi, którzy chcą, potrafią i lubią dzielić się swoją wiedzą. A nie jest to umiejętność powszechna. Ignatki to wykształceni lektorzy. Nauczyciel na naszych zajęciach jest moderatorem prowadzącym grupę przez problemy. Jego rolą nie jest wyłożenie tematu, nie wolno mu przekazywać wiedzy metodą podawczą- na zajęciach jak i angielskiego. Na zajęciach z angielskiego nauczyciel stwarza dogodne sytuacje do jak najczęstszego ćwiczenia mówienia.

Taka rola w grupie dzieci nie jest łatwa. Dlatego dużą wagę przykładamy do rekrutacji i szkolenia nauczycieli. Nasz proces rekrutacyjny, poza rozmową wstępną i weryfikacją wykształcenia, obejmuje również obserwację lekcji prowadzonych przez doświadczonego nauczyciela szkoły Ignatki oraz metodyka, a następnie poprowadzenie ocenianej lekcji próbnej. Dopiero wtedy jesteśmy w stanie ocenić potencjał nauczyciela, który zostaje przeszkolony w zakresie metodyki prowadzenia zajęć.

Jaki jest dalszy krok?

Skorzystaj z pierwszej, darmowej lekcji próbnej i poznaj Ignatki.