L KIDS

KLASY 4 – 7

Razem wchodzimy na wyższy poziom!

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko jest pasjonatem języka czy ma z nim problemy w tradycyjnej szkole, znajdziemy dla niego odpowiednią grupę i zadbamy o to, by jak najlepiej się rozwijało. Chcesz, aby dziecko swobodnie komunikowało się w języku angielskim i pozbyło się blokad, jakie mogły pojawić się w jego głowie po kontakcie z tradycyjnym systemem nauczania? Wybierz program L KIDS i pozwól, że razem z Twoim dzieckiem wejdziemy na wyższy poziom.

PROGRAM L KIDS – SZCZEGÓŁY

 • Przeprowadzamy indywidualną, bardzo dokładną ewaluację, która pozwala na wybranie dla ucznia najlepszej grupy, idealnie dostosowanej do jego poziomu i umiejętności.
 • Stawiamy na rozwój wszystkich kompetencji językowych, dzięki czemu dziecko od początku nie stawia sobie barier w postaci np. lęku przed mówieniem.
 • Bardzo dbamy o integrację w grupie – tak, by dobrze czuli się u nas zarówno nowi uczniowie, jak i ci, którzy znają naszą szkołę nieco dłużej – niezależnie od tego, w jakim stopniu znają język.
 • Prowadzimy zajęcia grupowe, które zapewniają możliwość komunikatywnego zastosowania języka i – w przeciwieństwie do indywidualnych korepetytorów – stwarzamy doskonałe warunki do nawiązywania kontaktu, swobodnego posługiwania się językiem i integrowania z różnymi osobami.
 • Nie opieramy się na podstawie programowej ze szkół publicznych, chcąc rozwijać u dzieci praktyczne umiejętności przydatne w życiu codziennym, ale jednocześnie uczymy na tyle uniwersalnych kwestii, że wiedza zdobyta na naszych zajęciach ułatwi dziecku naukę w szkole oraz używanie języka w sytuacjach dnia codziennego.
 • Dbamy o to, by nasze zajęcia były dostosowane do zainteresowań uczniów w tym wieku, wprowadzając nowe konstrukcje oraz słownictwo w ciekawych obrębach tematycznych.
 • Jesteśmy otwarci na sugestie dzieci w kwestii poruszanych tematów i organizowanych aktywności.
 • Niemal połowa materiału z naszych kursów dotyczy tzw. „funkcji językowych”, czyli praktycznego użycia języka w sytuacjach dnia codziennego, takich jak: zamawianie jedzenia w restauracji, kupowanie pamiątek w sklepie czy odprawa na lotnisku.

JAKIE UMIEJĘTNOŚCI NABYWA DZIECKO W PROGRAMIE S KIDS?

 • Swobodnie posługuje się językiem angielskim, nie boi się korzystać z niego i jest na tyle z brzmieniem języka oswojone, że nie buduje żadnych barier w swojej głowie.
 • Potrafi czytać, mówić i pisać w języku angielskim, dobrze rozumie także komunikaty, które słyszy.
 • Umie odnaleźć się w sytuacjach dnia codziennego, spokojnie poradzi sobie na wyjeździe zagranicznym czy zapytane o drogę przez obcokrajowca.
 • Dobrze integruje się z grupą i nie czuje lęku przed używaniem języka w większym gronie osób.
 • Potrafi być sumienne, zdyscyplinowane i zmotywowane do działania.

 

Okres nauki w klasach 4-7 to początek tzw. „trudnego wieku” i potrzeba naprawdę silnych i ciekawych bodźców, by przekonać dziecko w tym wieku, że zajęcia dodatkowe z języka angielskiego są dla niego bardzo przydatne.

Uczniowie, którzy kontynuują naukę języka rozpoczętą z nami na etapie przedszkolnym czy wczesnoszkolnym bardzo „gładko” wchodzą w ten etap i dla innych dzieci stanowią najlepszy przykład na to, że warto wciąż korzystać z języka angielskiego i uczyć się go poza murami tradycyjnej szkoły.

Z kolei ci, którzy dopiero na tym etapie rozpoczynają przygodę z nami, chwalą stosowane przez nas metody, nowatorski program nauczania, stawianie nacisku na swobodną komunikację oraz to, jakie efekty przynosi nauka w naszej szkole. Jeżeli więc chcesz zachęcić swoje dziecko do efektywnej nauki – dalekiej od nudy i sztampowości – zapisz je na zajęcia L KIDS. Nie jesteśmy korepetytorami, nie jesteśmy też tradycyjną szkołą. To nas wyróżnia i to wyróżnia także naszych uczniów.

Ilość Osób

GRUPA 4-10 OSÓB

Czas trwania

Częstotliwość: 1 raz w tygodniu 90 minut

Liczba zajęć

60 godzin

Koszt

1388 zł

Zadzwoń i zapytaj o aktualne promocje

Dodatkowe korzyści

-konsultacje z metodykiem i nadzór metodyczny

– dostęp do dziennika on-line

– dostęp do anglojęzycznej biblioteki szkolnej

– płatność w nieoprocentowanych ratach

– bieżący kontakt z lektorem

-oceny opisowe semestralne i na koniec roku

– ocenianie kształtujące

Najczęściej zadawane pytania.

Dlaczego stawiacie na naukę mówienia?

Polscy uczniowie i studenci wskazują, że tradycyjna szkoła nie uczy ich praktycznego zastosowania języka i że pomimo kilkunastu lat edukacji za sobą, nie są oni w stanie swobodnie porozumiewać się z obcokrajowcami. Wiedząc, że na co dzień nasi uczniowie nie mają możliwości rozwijać tej umiejętności, kładziemy duży nacisk na praktyczne używanie języka podczas naszych zajęć. Dzięki temu dzieci nie mają w sobie blokady przed mówieniem, a przez to dużo łatwiej im się uczy i dużo łatwiej korzysta z angielskiego w codziennych sytuacjach.

Co wyróżnia Was na tle innych szkół?

Przede wszystkim to, że mamy swój indywidualny, sprawdzony na przestrzeni wielu lat program nauczania, który jest doskonale dostosowany do wieku i poziomu naszych uczniów. Dbamy o swobodną atmosferę w grupach, wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz ciekawe materiały dydaktyczne, które urozmaicają zajęcia i wywołują pozytywne emocje. Dzięki nam nauka angielskiego nie kojarzy się z nudą, „wkuwaniem” słówek, narzuconymi schematami i ciężką pracą.

Wiemy, jak uczyć i wiemy, jak robić to dobrze.

Dlaczego powinniśmy zapisać dziecko akurat na angielski?

Choć zdajemy sobie sprawę, że dzieci mają swoje pasje i dla jednych będzie to taniec, dla innych sztuki walki, a dla jeszcze innych piłka nożna, to dobrze wiemy, że znajomość języka angielskiego jest obecnie niezbędna – zarówno w tradycyjnej szkole, jak i na rynku pracy. Umiejętności wyniesione z zajęć w naszej szkole to jednak nie tylko kompetencje językowe, ale też: zwiększona wiara w siebie, dobre odnajdywanie się w grupie, samodyscyplina, umiejętne wykorzystywanie swoich mocnych stron i wiedza na temat zastosowania metod nauki w innych dziedzinach życia.

Zadzwoń Teraz