M KIDS

KLASY 1-3

Ułatwiamy wejście na edukacyjną ścieżkę!

Twoje dziecko rozpoczyna jedną z najważniejszych dróg w swoim życiu. W dużej mierze od Ciebie zależy, czy jego przygoda z edukacją będzie trudna i wyboista, czy jednak trochę mniej kręta i bardziej przyjazna. Na tym etapie możesz zapisać swoje dziecko na zajęcia z języka angielskiego, które maksymalnie wykorzystają możliwości jego umysłu, a przy okazji pokażą mu, że nauka może być po prostu fajna.

PROGRAM M KIDS – SZCZEGÓŁY

  • Przeprowadzamy indywidualną ewaluację, która pozwala na wybranie dla ucznia najlepszej grupy, idealnie dostosowanej do jego poziomu i umiejętności.
  • Rozwijamy wszystkie kompetencje językowe, dzięki czemu dziecko od początku nie stawia sobie barier w postaci np. lęku przed mówieniem.
  • Dbamy o integrację w grupie – tak, by dobrze czuli się u nas zarówno nowi uczniowie, jak i ci, którzy znają nas trochę dłużej – niezależnie od tego, w jakim stopniu znają język.
  • Nie opieramy się na podstawie programowej z tradycyjnej szkoły, chcąc rozwijać u dzieci praktyczne umiejętności przydatne w życiu codziennym, ale jednocześnie uczymy na tyle uniwersalnych kwestii, że wiedza zdobyta na naszych zajęciach ułatwi dziecku naukę w szkole oraz używanie języka na co dzień.
  • Stawiamy na stymulujące aktywności, nierzadko z elementami zabawy, chcąc jak najlepiej zmotywować uczniów do działania – nawet jeśli mają za sobą dzień pełen zajęć.

JAKIE UMIEJĘTNOŚCI NABYWA DZIECKO W PROGRAMIE M KIDS?

  • Swobodnie posługuje się językiem angielskim, nie boi się korzystać z niego i jest na tyle z brzmieniem języka oswojone, że nie buduje żadnych barier w swojej głowie.
  • Potrafi czytać, mówić i śpiewać w języku angielskim, dobrze rozumie także komunikaty, które słyszy.
  • Świetnie odnajduje się w grupie, potrafi współpracować i wypowiadać się w większym gronie osób.
  • Wie, jak połączyć ze sobą elementy nauki i zabawy, dzięki czemu kontakt z angielskim kojarzy mu się z przyjemnością i pozytywnymi emocjami a nie żmudną nauką.
  • Jest gotowe na to, co czeka je w tradycyjnej szkole i dobrze radzi sobie z wyzwaniami.

 

Wykorzystaj to, że dzieci w wieku wczesnoszkolnym są bardzo otwarte na nowe wyzwania, aktywne i głodne wiedzy. Szkoła nie przytłacza ich jeszcze specyfiką swojego systemu i jest to ostatni dobry moment, w którym możesz „bezboleśnie” zachęcić dziecko do nauki i rozwoju. Dodatkowe zajęcia idealnie dostosowane do jego wieku i możliwości pozwolą mu otworzyć się na to, co oferuje edukacja, będą stymulować jego rozwój, a przy okazji pokażą tę przyjemniejszą i ciekawszą część zdobywania wiedzy, jakiej często może zabraknąć mu w tradycyjnej szkole.

Chcesz ułatwić dziecku wejście na wyższy szczebel edukacyjnej drabiny? Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że mamy wiedzę i umiejętności, które w tym pomagają.

Ilość Osób

GRUPA 4-10 OSÓB

Czas trwania

1 raz w tygodniu: 90 minut

Liczba zajęć

60 godzin/rok

Koszt

1388 zł

Zadzwoń i zapytaj o aktualne promocje

Dodatkowe korzyści

-konsultacje z metodykiem i nadzór metodyczny

– dostęp do dziennika on-line

– dostęp do anglojęzycznej biblioteki szkolnej

– płatność w nieoprocentowanych ratach

– bieżący kontakt z lektorem

-oceny opisowe semestralne i na koniec roku

– ocenianie kształtujące

Najczęściej zadawane pytania.

Dlaczego stawiacie na naukę mówienia?

Polscy uczniowie i studenci wskazują, że tradycyjna szkoła nie uczy ich praktycznego zastosowania języka i że pomimo kilkunastu lat edukacji za sobą, nie są oni w stanie swobodnie porozumiewać się z obcokrajowcami. Wiedząc, że na co dzień nasi uczniowie nie mają możliwości rozwijać tej umiejętności, kładziemy duży nacisk na praktyczne używanie języka podczas naszych zajęć. Dzięki temu dzieci nie mają w sobie blokady przed mówieniem, a przez to dużo łatwiej im się uczy i dużo łatwiej korzysta z angielskiego w codziennych sytuacjach.

Co wyróżnia Was na tle innych szkół?

Przede wszystkim to, że mamy swój indywidualny, sprawdzony na przestrzeni wielu lat program nauczania, który jest doskonale dostosowany do wieku i poziomu naszych uczniów. Dbamy o swobodną atmosferę w grupach, wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz ciekawe materiały dydaktyczne, które urozmaicają zajęcia i wywołują pozytywne emocje. Dzięki nam nauka angielskiego nie kojarzy się z nudą, „wkuwaniem” słówek, narzuconymi schematami i ciężką pracą.

Wiemy, jak uczyć i wiemy, jak robić to dobrze.

Dlaczego powinniśmy zapisać dziecko akurat na angielski?

Choć zdajemy sobie sprawę, że dzieci mają swoje pasje i dla jednych będzie to taniec, dla innych sztuki walki, a dla jeszcze innych piłka nożna, to dobrze wiemy, że znajomość języka angielskiego jest obecnie niezbędna – zarówno w tradycyjnej szkole, jak i na rynku pracy. Umiejętności wyniesione z zajęć w naszej szkole to jednak nie tylko kompetencje językowe, ale też: zwiększona wiara w siebie, dobre odnajdywanie się w grupie, samodyscyplina, umiejętne wykorzystywanie swoich mocnych stron i wiedza na temat zastosowania metod nauki w innych dziedzinach życia.

Zadzwoń Teraz