POZIOM PITAGORAS

8-9 LAT

Ilość Osób

GRUPA 4-10 OSÓB

Czas trwania

1 raz w tygodniu, 2 razy po 45 min

Liczba zajęć

66 zajęcia (33 spotkania)

Koszt

Zadzwoń i zapytaj o aktualne promocje

ZADZWOŃ 534832444

Dodatkowe korzyści

-Dzieci uczą się samodzielnie myśleć, dostrzegać regularności i rozwiązywać problemy, także te niestandardowe.

-Dzieki samodzielnemu zrozumieniu dzieci stają się bardziej pewne siebie i czerpią radość z obcowania z matematyką.

-Dzieci lepiej rozumieją „matematykę szkolną”, ponieważ znają zasady ogólne i wiedzą, skąd one się wywodzą- mamy w tym zakresie olbrzymie sukcesy.

– Dzieki naszej metodyce, która uczy matematyki według możliwości intelektualnych dziecka, a nie według trudności obliczeń, dzieci umieją więcej, są w stanie przyswoić znacznie szerszy program niż w szkole.

– Zwiększa to ich szanse w olimpiadach matematycznych oraz na egzaminach na wyższych etapach edukacji.

Zajęcia w waszej szkole

Zajęcia Matplanety prowadzone są w naszych Centrach Edukacyjnych, ale również w szkołach. UWAGA – w większości szkół na zajęcia mogą uczęszczać tylko i wyłącznie uczniowie danej szkoły. 

Mogą to być zajęcia pozalekcyjne, które odbywają się popołudniami, po zwykłych lekcjach dzieci. Dzieci uczestniczą w tych zajęciach zamiast przebywać na świetlicy.

W wielu szkołach prywatnych i społecznych zajęcia nasze są włączone w program nauczania (część godzin w ramach edukacji wczesnoszkolnej poświęcona jest na nauczanie matematyki zgodnie z metodyką Matplanety).

Jeżeli jesteś zainteresowany / zainteresowana, aby zajęcia Matplanety odbywały się w szkole Twojego dziecka – poinformuj nas o tym pisząc na szkolaignatki@gmail.com lub zadzwoń do Centrum Nauki Ignatki 534832444

Szkoły i przedszkola

Prowadzimy zajęcia w

Bezpłatne zajęcia pokazowe

W tym dniu dzieci będą mogły przekonać się, na czym polegają nasze zajęcia z matematyki.

W trakcie tych zajęć dzieci mają szansę przekonać się, czy taki sposób nauki im podpowiada, czy zajęcia są dla nich ciekawe i czy podoba im się u nas. Rodzicom w tym czasie oferujemy krótką prezentację, w trakcie której mogą dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego dobre nauczanie matematyki jest tak ważne, a także jak szczegółowo wygląda nasza metodyka.

Aby sprawdzić daty bezpłatnych zajęć pokazowych i zapisać na nie dziecko – prosimy o kliknięcie poniższego przycisku: zajęcia pokazowe

Zadzwoń Teraz