S KIDS

4-6 LAT

U nas Twoje dziecko zakocha się w angielskim!

Dziecięce umysły chłoną wiedzę jak gąbka. Warto więc wykorzystać to i rozpocząć przygodę z językami obcymi w najlepszym możliwym momencie. Chcesz ułatwić swojemu dziecku start i sprawić, że będzie gotowe na pójście do szkoły? Chcesz pokazać mu, że nauka może być fajną zabawą i wykorzystać typową dla tego wieku otwartość i chęć do działania? Chcesz, by Twoje dziecko odkryło w sobie zapał do poszerzania wiedzy i pokochało język angielski?

Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, dlaczego maluchy tak chętnie nas odwiedzają!

PROGRAM S KIDS – SZCZEGÓŁY

 • Pracujemy w oparciu o nowatorski system English Play Box, który doskonale sprawdza się u dzieci w wieku przedszkolnym.
 • Stawiamy na naukę języka przez zabawę, wykorzystując takie narzędzia, jak: gry planszowe, piosenki, rymowanki, ilustracje czy nowoczesne rozwiązania cyfrowe.
 • Działamy holistycznie, współpracujemy z rodzicami uczniów i dbamy o prawidłowy rozwój dzieci.
 • Sprawiamy, że nauka nie kojarzy się z nudą, ślęczeniem nad materiałem czy wkuwaniem na pamięć, ponieważ doskonale wiemy, jakie metody sprawdzają się najlepiej i zachęcają dzieci do aktywnego korzystania z nabytych umiejętności.
 • Istotne jest dla nas, by podczas zajęć maluchy czuły się swobodnie, ale jednocześnie dbamy o to, by wszelkie aktywności były rozwijające i nie tylko bawiły, ale też przede wszystkim uczyły.
 • Nasza kadra składa się z osób z doskonałą znajomością języka angielskiego, ale także z umiejętnościami pedagogicznymi i odpowiednim podejściem do dzieci w wieku przedszkolnym.

JAKIE UMIEJĘTNOŚCI NABYWA DZIECKO W PROGRAMIE S KIDS?

 • Oswaja się z brzmieniem języka angielskiego.
 • Poznaje i powtarza słowa i zwroty przydatne w życiu codziennym.
 • Recytuje rymowanki i śpiewa piosenki.
 • Bawi się językiem – w domu, wśród kolegów, w podróży czy na podwórku.
 • Rozpoczyna przygodę z językami obcymi w sposób zachęcający i idealnie dostosowany do jego wieku.
 • Potrafi współpracować w grupie.
 • Stawia pierwszy krok na swojej edukacyjnej ścieżce i przekonuje się, że nauka może być ciekawa i inspirująca.
 • Nabiera wiary w siebie i swoje umiejętności.

 

Dzięki naszemu programowi ułatwisz dziecku start i zachęcisz je do rozwijania się. Kiedy pójdzie do szkoły, będzie wiedziało, jak przygotowywać się do zajęć i korzystać z nich w najlepszy sposób, natomiast jego umysł będzie już gotowy do pochłaniania wiedzy.

Pamiętaj, że wybierając zajęcia z języka angielskiego, inwestujesz w przyszłość swojego dziecka. Nauka języka jest obowiązkowa i większość uczniów ma z nim styczność jeszcze zanim przekroczy mury szkoły. Nie pozwól, aby Twoje dziecko pozostawało w tyle. Pokaż mu, że może się uczyć, świetnie się przy tym bawiąc i ciesz się obserwowaniem, jak zdobywa nowe umiejętności i korzysta z nich w codziennym życiu.

Nasze doświadczenie Wam w tym pomoże.

Czas trwania

2 razy w tygodniu po 35min (3-6)

Liczba zajęć

60 godzin/rok

Koszt

1388 zł
Zadzwoń i zapytaj o aktualne promocje

Dodatkowe korzyści

-konsultacje z metodykiem i nadzór metodyczny

– dostęp do dziennika on-line

– dostęp do anglojęzycznej biblioteki szkolnej

– płatność w nieoprocentowanych ratach

– bieżący kontakt z lektorem

-oceny opisowe semestralne i na koniec roku

– dostęp do zabaw interaktywnych on-line

Najczęściej zadawane pytania.

Dlaczego stawiacie na naukę mówienia?

Polscy uczniowie i studenci wskazują, że tradycyjna szkoła nie uczy ich praktycznego zastosowania języka i że pomimo kilkunastu lat edukacji za sobą, nie są oni w stanie swobodnie porozumiewać się z obcokrajowcami. Wiedząc, że na co dzień nasi uczniowie nie mają możliwości rozwijać tej umiejętności, kładziemy duży nacisk na praktyczne używanie języka podczas naszych zajęć. Dzięki temu dzieci nie mają w sobie blokady przed mówieniem, a przez to dużo łatwiej im się uczy i dużo łatwiej korzysta z angielskiego w codziennych sytuacjach.

Co wyróżnia Was na tle innych szkół?

Przede wszystkim to, że mamy swój indywidualny, sprawdzony na przestrzeni wielu lat program nauczania, który jest doskonale dostosowany do wieku i poziomu naszych uczniów. Dbamy o swobodną atmosferę w grupach, wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz ciekawe materiały dydaktyczne, które urozmaicają zajęcia i wywołują pozytywne emocje. Dzięki nam nauka angielskiego nie kojarzy się z nudą, „wkuwaniem” słówek, narzuconymi schematami i ciężką pracą.

Wiemy, jak uczyć i wiemy, jak robić to dobrze.

Dlaczego powinniśmy zapisać dziecko akurat na angielski?

Choć zdajemy sobie sprawę, że dzieci mają swoje pasje i dla jednych będzie to taniec, dla innych sztuki walki, a dla jeszcze innych piłka nożna, to dobrze wiemy, że znajomość języka angielskiego jest obecnie niezbędna – zarówno w tradycyjnej szkole, jak i na rynku pracy. Umiejętności wyniesione z zajęć w naszej szkole to jednak nie tylko kompetencje językowe, ale też: zwiększona wiara w siebie, dobre odnajdywanie się w grupie, samodyscyplina, umiejętne wykorzystywanie swoich mocnych stron i wiedza na temat zastosowania metod nauki w innych dziedzinach życia.

Zadzwoń Teraz