Spotkanie z metodykiem

DLA KOGO TO JEST?

Spotkanie z metodykiem proponujemy uczniom i ich rodzicom, którzy chcą rozpocząć naukę w naszej szkole. Wspólnie rozmawiamy o oczekiwaniach szukamy najlepszych rozwiązań. Metodyk sprawdza poziom językowy i to w jakim zakresie dziecko komunikuje się w języku angielskim.

Wszystko odbywa się w formie zabawy – aby nie dokładać przyszłemu uczniowi stresu. Dbamy o to, aby dzieci uczyły się w odpowiednich poziomowo grupach, w których będą miały możliwość w pełni rozwijać swój potencjał językowy.

Grupy są dopasowane nie tylko pod względem wieku, ale również poziomu językowego ucznia.

CZYM ZAJMUJE SIĘ METODYK?

Metodyka można porównać do dobrego ducha szkoły. Z jednej strony działa on w trosce o zapewnienie najwyższej jakości usług i nadzoruje merytorycznie pracę lektorów, ale z drugiej – dba o podopiecznych. Służy pomocą w sprawach związanych z nauką, doradza rodzicom i ich dzieciom i wspiera uczniów na drodze do osiągnięcia sukcesów językowych.

Każdy może się zgłosić do niego z prośbą o fachowy pomiar poziomu zaawansowania językowego i uzyskać jego pomoc. Rolą metodyka jest także śledzenie trendów w dziedzinie nauczania języków obcych, aby rozwiązania proponowane przez szkołę były w pełni nowoczesne i maksymalnie skuteczne.

Dzięki niemu czas spędzony w szkole jest przez ucznia w pełni wykorzystany, a nauka przynosi wymierne rezultaty.

KTO JEST METODYKIEM?

Naszym metodykiem jest właścicielka HiIgnatki – Magdalena Łoniewska-Tomczuk.

“Moim celem jest -aby Twoje dziecko komunikowało się w języku angielskim bez barier!”

Mam na imię Magda. Od 15 lat uczę języka angielskiego, a od 6 realizuję marzenie o prowadzeniu własnej szkoły w której jestem metodykiem. Z doświadczenia i na swoim własnym przykładzie mogę stwierdzić , że dzieci uczące się języka angielskiego często „ wkuwają „ słówka i reguły gramatyczne na „ blachę”. Niestety mimo zdobywanej wiedzy nie idzie to w parze z komunikacją. 

Ja sama w zetknięciu z rzeczywistością – gdy w wieku 18 lat wyjechałam do Londynu zadawałam sobie pytanie : „ dlaczego w szkole nie nauczyli nas mówić „? – czyli tego co w komunikacji jest najbardziej potrzebne . Początki „ za granicą” były trudne za sprawą bariery językowej, natomiast z upływem czasu nabrałam odwagi i pewności siebie co w konsekwencji zaowocowało ukończeniem studiów tłumaczeniowych na Uniwersytecie Westminster w Londynie. To  doświadczenie pozwoliło mi zrozumieć , że można uczyć się języka w sposób nieefektywny zaliczając sprawdziany na przyzwoite oceny

– nie potrafiąc przy tym komunikować się, bądź też uczyć się kilka lat nie widząc przy tym „efektów”. Zrozumiałam również , że sukcesem w komunikacji  jest „metoda” nauczania  i sposób przekazywania wiedzy.

Postanowiłam więc , że w mojej szkole głównym celem będzie „ nacisk” na komunikację i motywowanie dzieci do efektywnej nauki języka aby miały szansę na rozwój i postępy w nauce oraz pokonywanie barier w mówieniu. 

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko uczyło się efektywnie języka i osiągnęło wyznaczone cele gwarantuję , że z zaangażowaniem i pasją oraz w sposób kreatywny pomogę Wam je zrealizować.  

RODZICU! JESTEŚ WSTĘPNIE ZAINTERESOWANY SPOTKANIEM Z METODYKIEM?

Zapisy na spotkanie z metodykiem umawiamy telefonicznie: +48 534 832 444. Zadzwoń, telefon odbierze Karolina i dopasuje odpowiedni termin spotkania.