Zapisy/Cennik

To nie są niskie ceny. Dlaczego? Oto kilka powodów:

  • Gwarantujemy pełną opiekę i nadzór nad procesem nauki, opartym o przemyślaną ścieżkę rozwoju. Oznacza to, że monitorujemy postępy każdego z uczniów, oferujemy im wsparcie metodyka i proponujemy taki program nauczania, który przeprowadza z punktu A do Z. To nie są przypadkowe, nieprzemyślane lekcje – to konkretny proces dający fantastyczne efekty.
  • Nasi lektorzy to nie tylko wysoce wykwalifikowani specjaliści , ale też ludzie z cudownym podejściem do dzieci, dostrzegający w uczniach indywidualności, dbający o ich rozwój i w stu procentach zaangażowani w swoją pracę.
  • Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam znaleźć najlepsze możliwe licencjonowane programy nauczania. Programy skuteczne, sprawdzone i dostosowane do prowadzonych grup.
  • Oferujemy nie tylko kursy z gwarancją jakości, ale i benefity w postaci pierwszeństwa w zapisach na uwielbiane przez dzieci kursy, warsztaty, półkolonie i inne zajęcia dodatkowe.
  • Dbamy o naszą szkołę i jej profesjonalne wyposażenie. To jedyna tak nowoczesna szkoła językowa w okolicy! Nasi uczniowie czują się tutaj dobrze i bezpiecznie, a i rodzice odwiedzają szkołę z przyjemnością.
  • Troszczymy się także o naszych pracowników – o komfort zespołu, podwyższanie kwalifikacji, pracę w dobrych warunkach i obsługę sekretariatu.
  • W pełni angażujemy się w rozwój placówki i budowanie społeczności wokół szkoły. Tutaj przyjaźnie zawiązują się na lata i wykraczają daleko poza same zajęcia.

Tak, HiIgnatki to nie jest najtańsza szkoła językowa na rynku. Ale jest szkołą gwarantującą wysoką jakość, fantastyczne warunki nauki i superprofesjonalny system nauczania. A takie wartości są nie do przecenienia.

Gwarancja pełnego zwrotu i bezkosztowej rezygnacji do 14 dni od dnia rozpoczęcia zajęć.

Rabaty rodzinne

70 zł dla drugiej i kolejnej osoby

Grupy od 8 do 10 osób

Bezpłatne wsparcie metodyka

Wszystkie rabaty odliczane są od ostatnich/ej rat/y

Do ceny kursu z języka angielskiego należy doliczyć pakiet kursanta 200zł (kursy w Ignatkach) 150 zł (kursy w placówkach zewnętrznych)