HISTORIA NASZEJ SZKOŁY

Cała historia zaczęła się w 2013 roku, kiedy postanowiłam zrealizować swoje marzenie o stworzeniu prawdziwie nowoczesnej szkoły, w której dzieci będą mogły uczyć się przede wszystkim poprzez praktykę.

Od samego początku pomysł ten traktowaliśmy bardzo ambitnie i dlatego szkołę zbudowaliśmy samodzielnie i według własnej wizji – od podstaw. Dosłownie od podstaw, ponieważ nasz nowoczesny budynek, w którym mieści się szkoła, został właśnie w tym celu zbudowany. I chociaż baliśmy się, czy to marzenie uda się zrealizować, to dziś wiemy, że warto było walczyć.

W naszych murach zapewniamy dzieciom doskonałe warunki nauki – wszystkie sale są nowoczesne i wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny – tablice interaktywne oraz całe mnóstwo fantastycznych pomocy dydaktycznych, dzięki którym wdrażamy na zajęciach ruch oraz dobrą zabawę.

Polscy uczniowie niemal jednogłośnie wskazują, że tradycyjna szkoła nie uczy ich praktycznego zastosowania języka i że pomimo kilkunastu lat edukacji za sobą, nie są oni w stanie swobodnie porozumiewać się z obcokrajowcami.

Wiedząc, że na co dzień nasi uczniowie nie mają możliwości rozwijać tej umiejętności, kładziemy duży nacisk na praktyczne używanie języka podczas zajęć. Dzięki temu dzieci nie mają w sobie blokady przed mówieniem, a przez to dużo łatwiej się uczą i korzystają z angielskiego w codziennych sytuacjach.

Co ważne! Kiedy Twoje dziecko jest pod naszą opieką, nie musisz zadawać sobie pytań w stylu: „Czy na pewno czegoś się tam nauczy?” lub „Co tam właściwie robi?”.

Dlaczego? Ponieważ gwarantujemy rodzicom nowoczesne narzędzia do kontrolowania rozwoju i postępów w nauce.

W Centrum Edukacyjnym w Ignatkach stawiamy na nowoczesną edukację – i świadczy o tym nie tylko wygląd naszej szkoły, ale przede wszystkim metody i sposób nauczania. Dbamy o nieustanny rozwój, szkolimy się, słuchamy sugestii naszych kursantów oraz ich rodziców.

I z całą odpowiedzialnością możemy przy tym stwierdzić, iż posiadamy najnowocześniejszą szkołę językową w Białymstoku. Wiele już zrobiliśmy, ale jeszcze więcej wyzwań i pracy aby udoskonalać naszą szkołę jest przed nami.

NASZA KADRA

Zespół naszej szkoły tworzą osoby doświadczone i kompetentne, ale też uśmiechnięte i kochające pracę z dziećmi. W pełni angażujemy się w to, co robimy i uwielbiamy obserwować postępy naszych kursantów.

Bawimy się wspólnie, a wiedzę przekazujemy w sposób atrakcyjny i niesztampowy. Stawiamy przy tym na praktyczne użycie języka i wyzwolenie ogromu RADOŚCI na zajęciach.

Nigdy nie zapominamy o misji naszej szkoły: AKTYWNA EDUKACJA, ZABAWA, ROZWÓJ.

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

Nasza szkoła mieści się w Ignatkach Osiedle, w nowoczesnym budynku usytuowanym na ul. Leśnej 1a. Jesteśmy obok siedziby Neonet i Sosnowego Zacisza.

ZADZWOŃ DO NAS +48 534 832 444

3 filary naszych działań to:

Aktywna Edukacja, Zabawa i Rozwój.